Bağlıca Evden Eve Nakliyat

Ankara Hicret Bağlıca Evden Eve Nakliyat Firması

Eşya taşımacılığı sektöründe siz müşterilerimizi için en iyi hizmeti vererek uzman ekibimizle birlikte uzun yıllardır taşınma çözümleri üretiyoruz.

Ankara Bağlıca evden eve nakliyat hizmetini daime en uygun fiyata kaliteli hizmet prensibiyle yerine getirmekteyiz. Bağlıca semti Ankara ilimizin Etimesgut adlı ilçesine bağlı bir semt ve adaş olan bir mahalledir. Bu semt içerisinde iki adet tarihi değer taşır. Bunlar “Kepir” ve “Köyiçi” höyükleridir. Bu höyüklerde yapılan araştırmalarda Friğ, Roma, Kalkolitik dönemden kalma buluntulara rastlanmıştır. 1530 yılına ait tahrir arşivinde Bağlıca semtinin ismi “Bağluca” olarak geçmiştir. 2004 yılında Ankara Büyükşehir Belediyesi kararıyla köy tüzel kimliği biterek mahalle kimliği başlamıştır. Bu karar sonrası semt ve mahalle dönüşümü ekonomik yapılanmaları getirmiştir. Ekonomi çoğunlukla inşaat, yatırım-gayrimenkul sahalarına atılmıştır. Mimari olarak yapılanırken modern şehirleşme çizgisinde bir yapılanma gerçekleşmiştir. Merkezileşmesine sebep olan Başkent Üniversitesi, Yargıtay Lojmanları, Arte Mercado Alışveriş Merkezi ve Arasta Alışveriş Merkezi burada bulunmaktadır. Altyapı olarak bahsetmek gerekirse mahalle içinde kolejler, bir Anadolu lisesi ve ilköğretim okulu bulunmaktadır. Ulaşım ise M2 Koru Metrosundan 587, 597, 562 Bağlıca ring seferleri yapılmaktadır. Ayrıyeten Sıhhiye’ye kadar ulaşım sağlayan minibüs-dolmuş olanağı da mevcuttur.

Hizmetimiz Hakkında

Profesyonel ekibimiz sizlere tecrübe ve kaliteli çalışmalarıyla problem yaşanmadan hizmet vermektedir. Bağlıca nakliyat firmaları arasında öne çıkan başarımızı vizyon&misyon ilkelerimize borçluyuz. Taşımacılık söz konusuysa müşterinin oldukça güven duyması gerekmektedir. Bizlerde sizlere endişe duyurmadan, güvenle taşıma gerçekleştiriyoruz. Sizler için önemli olan sağlam taşıma, zamanında ulaştırma ve sigorta ilkeleriyle de hareket ederek sağladığımız başarılardan ve bize duyduğunuz güvenden mutluluk duyuyoruz.

Sizi ve eşyalarınızı önemseyerek şık, estetik görünüme ulaşmak istediğiniz mekanlara her tür eşyayı taşıyoruz. Tek gereken ulaşım işlemi gerçekleştirmek istediğinizde firmamıza ulaşarak özel uzmanlarımızdan yardım almaktır. Garanti ve spesiyallik içeren hizmetimi almak isterseniz talep oluşturmanız gerekir. Daha sonra uzman ekibimizden yetkililer gelerek bir keşif çalışmasında bulunuyor. Bunun üzerine sizler için eşya ve mekanınıza en uygun ulaşım çözümü planı yapılıyor. Yüksek katlı bir binada ise mekânınız Bağlıca nakliyat firmaları arayışına girmeniz çok normaldir. Çünkü insanı en endişe ettiren taşınma şekli denilebilir. Firmamız ise sizi bu endişeden kurtararak asansörlü taşıma konusunda da oldukça profesyonel çözümler sunmaktadır.

Yani anlaşılacağı üzere Bağlıca nakliyat şirketleri arasında kalite farkı yaratmamızın en öncelikli nedeni uzman ekibimiz, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızdır. Ticari kazanç önceliğiyle hizmet sağlamaya çalışan firmalar geride kalmaya mahkûm olduğu için, biz sizler için en iyisini istiyoruz.

Ankara Hicret Bağlıca Nakliyat Biz Hassas Taşırız

Evden Eve Nakliye Ücretleri

Ankara oldukça yoğun trafiğe sahip olan bir şehirdir. Bu trafiğin yanı sıra Bağlıca nakliyecileri arasında da bir taşınma trafiği mevcuttur. Ama elbette ki firmamız siz değerli müşterilerimiz bizi tercih ettiği takdirde eşyalarınız, mekânınız ve lokasyonunuzu göz önüne alarak en iyi organizasyon planını yapar. Bu planı yaparken eşyalarınızın durumu, sigortalı taşımacılık ve yol alınacak mesafe göz önüne alınırken taşımacılık fiyatları değişkenlik gösterir. Bu fiyattaki değişikliği en çok etkileyen durum ise şehir içi ve şehir dışı ayrımı olmaktadır. Bizden hizmet alacağınız zaman bu işlemleri merak ettiğiniz takdirde profesyonel ekibimizden destek alarak gözlemleme yapabilirsiniz. Taşınma esnasında bizimle olan profesyonel cihaz ve materyalleri de kullanarak hizmetimizi sorunsuz gerçekleştireceğimizden emin olabilirsiniz.

Nakliye Sistemi Nasıl İşliyor?

Ankara Bağlıca nakliyat firması olarak oldukça sistemli ve uzman kişilerle çalışarak sorunsuz hizmet sunarız. Almak istediğiniz hizmet çözüm odaklı olacağı için de ulaşımın gereken en gelişmiş düzeyde yerine getirilmesi gerekmektedir. Bunun için sizden beklediğimiz tek şey bize mekân, yol ve eşyalarınız hakkında eksiksiz detaylı bilgi vererek sorunsuz hizmet sağlayacak bir organizasyon planı sağlamamız için destek olmanızdır.

Eşyalarınızın türleri ile ilgili sizden aldığımız detaylı bilgiler doğrultusunda her birine göre özel malzeme kullanırız. Bu özel malzemelerle paketleme yaparak titiz çalışırız. Paketleme esnasında patpatlar ve değişik koli türleri kullandıktan sonra özen gerektiren istifleme işlemine geçeriz. Bağlıca parça eşya taşıma hizmetimiz de ne kadar titiz olacağımızdan şüpheniz olmasın. Bütün bunları yerine getirirken bir yandan da sizlerdeki taşınma stresini de gördüğümüz için özenle ve titizlikle hareket ediyoruz ki rahatlayabilin.

Farklı eşya gruplarınıza olan hassasiyetimizi bahsettiğimize göre artık araca yükleme kısmına geçebiliriz. Bu işleme geçebilmek için paketlemenin oldukça iyi yapılması gerekir. Paketleme işlemi ne kadar iyi yapılırsa kalan işlemlerde o kadar iyi ve o kadar sorunsuz gerçekleşir. Nakliyat konusunda birbirinden farklı nakliye türlerinde birbirinden farklı inovatif çözümlerle ve teçhizatla sizin yanınızdayız. Yüksek katlı taşınmalarda ise asansörlü nakliye seçeneğinden yararlanmayı unutmayınız. Değişik ürün türlerine değişik techizatlarla ve değişik malzemelerle yerleşim sağlarız araçlara. Her nakliyede aynı araç kullanılamaz. Bazı nakliye türleri farklı araçlar gerektirebilir. Nakliye firmamız geniş araç seçeneğiyle her çözümü bünyesinde barındırarak taşınma işlemlerinizde size destek vermekten mutluk ve gurur duymaktadır.

Farklı Nakliye Türleri Nelerdir?

Firmamız sadece Ankara parça taşıma üzerine faaliyet göstermez. Bağlıca nakliyat firması olarak mekân ve eşya farklılıklarınıza göre şekillenen planlar oluşturur. Örnek vermek gerekirse dershane taşımacılığı, eşya depolama, şehirlerarası nakliyat, ofis ve büro taşımacılığı gibi hizmetleri daha önce gerçekleştirdik ve bu hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

Ofis taşıma işlemlerinizde sözleşme ve sigorta kapsamı sağlayarak sizlere en güvenilir ve sağlam nakliye işlemini sağlıyoruz. Bu tür fabrika, ofis vb nakliye işlemlerinde özel uzman ekibimizle hizmet sunmaktayız.

Neden Biz?

Bu sektörde uzun yıllardır çok fazla müşteriyle profesyonel ekibimizi bir araya getirdik. Her şeyden önce siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini odak noktası yaparak her zaman diğer firmalardan bir adım önde olduk. Çevik ve akıllı sistemlerimizle her soruna en hızlı, en uygun çözümü üreterek kaliteli hizmet anlayışı geliştirdik. Kriz yönetimi bir firmayı ayakta tutan en önemli özellik değil midir? Bizlerde her nakliye esnasında kriz yönetimi sağlayarak en minimum sorunla işimizin altından kalktık. Paketleme de gösterdiğimiz titizlik sayesinde istifleme ve ulaştırma işlemlerinde sorun yaşamadan yolumuzda ilerlemeyi öğrendik. Spesifik davranmak en önemlisiydi. Bizlerde her eşya türü için inovatif paketleme ve her nakliye türü için ayrı araç kullanmayı ilke edindik.

Şehir içi ya da şehirler arası taşımalarda zamanlı çalışmamız bizi ileri taşıdı. Bu şekilde siz değerli müşterilerimizi güvenini kazanmak bizim en büyük motivasyonumuz oldu. Sizde her birinde anılarınızın saklandığı eşyalarınızı güven veren, işini bilen, prensipli bir ekip ve firmaya teslim etmek istemez misiniz? Evden eve , ofis, dershane, fabrika gibi nakliye işlerinizde uzman ekibimizle birlikte desteğe hazırız. Az çok fark etmeden esnek ücretlendirme sunarak yanınızdayız. Hemen bilgi almak ve de nakliye işinizi bize emanet etmek isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak talep oluşturmanız yeterlidir. Bizler en kısa süre içinde keşif için size gelerek planı yapar ve fiyatlandırmada bulunur. Hatta en son montajda bile yanınızda olabiliriz. Bağlıca nakliyat firması olarak sizlerin memnuniyeti bizim için bir mutluluk.

öne cıkan

Ankara Hicret Nakliyat

Nakliye sektöründe son derece deneyimli olan firmamız, Ankara nakliyat olarak destek vererek size özel çözümler sunuyor. Nakliye sektöründe deneyimiyle öne çıkan Ankara Hicret Nakliyat kurulduğu ilk günden beri güvenli taşımacılığı hedeflemiştir.

8 Yorum

yorumlar
Kübra Şengül Cevapla

Emre Bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Tüm malzemeleri oldukça düzgün paketlediler, hasarsız bir şekilde yerine ulaştırdılar. Kibarlıkları, profesyonellikleri ve çalışkanlıkları için teşekkür ederiz.

yorumlar
Harun Ablak Cevapla

Gelen arkadaşlar en ince ayrıntısına kadar hassas davranıp sağlam bir şekilde evimi taşıdılar 1 tane kırık yok. hicret nakliyat bu işte en iyisi kesinlikle tavsiye ederim. Evgören ekibine çok çok teşekkür ediyorum.

yorumlar
Sinem Öztürk Cevapla

Ellerinize, emeğinize sağlık. Arkadaşlar biraz geç geldi ama işi zamanında bitirdiler. İşlerinde uzmanlar. Güzelce paketleyip tüm eşyalarımızı gayet uygun bir fiyata hasarsız taşıdılar. Teşekkürler.

yorumlar
Rümeysa Demir Cevapla

İşini layıkıyla yapan Emre bey ve Bekir beye çok teşekkür ederim. Gerçekten başarılı bir ekip. Bizden kaynaklanan olumsuz durumlar olmasına rağmen sağolsunlar hiç olumsuz konuşmadılar.

yorumlar
>Serkan İnan Cevapla

hicret nakliyat işlerinde çok iyiler. Tam anlaştığımız gibi, anlaştığımız şekilde taşınmayı gerçekleştirdik. Şu zamana kadar anlaştığım firmalardan en iyilerinden birisiydi. Tavsiye ederim emre beyi

yorumlar
Mert kuşlu Cevapla

hicret nakliyat Son derece özenli çalışmalarından dolayı, Teşekkür ederim zamanlama konusunda gösterdikleri özenden dolayıda teşekkür ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Hotline
05419324228