Demetevler Evden Eve Nakliyat

Ankara Hicret Demetevler Evden Eve Nakliyat Firması

Demetevler nakliyat firması olarak 1998 senesinden 2021 senesine kadar profesyonel bir şekilde çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.

Demetevler nakliyat uzun senelerdir hizmet sağlamaktadır. Demetevler başkentte bağlı olan bir ilçedir. Yüksek apartmanları ve aynı zamanda sokaklarının darlığı ile bilinmektedir. Burada bulunan apartmanların çoğunluğu seneler öncesinden yapılmıştır. Bu mahallenin içerisinde sami efendi camii, yenimahalle gençlik merkezi, metro hastane istasyonu, cemre parkı, havacılar sitesi yer almaktadır . Demetevler'in toplam nüfusu 29.158dir. Ankara'da bulunan ilçeler arasında gecekonduların yoğun olduğu bir semttir.

Engebeli bir arazisi bulunmaktadır. Şehir merkezine uzaklığı çok yoktur ve kısa bir süre içerisinde insanlar şehir merkezine ulaşım sağlayabilmektedir. Yüzölçümü 274 km olduğu bilinmektedir. Denizden yüksekliği ise 230 metre olduğu söylenir. Yakın illerden gelen incesu deresi, hatip çayı ve aynı zamanda çubuk çayı Yenimahalle’de bulunan akköprü alanında birleşir. Burada birçok önemli kuruluşlar mevcuttur. Bunlar;

Mit müsteşarlığı

Ankara valiliği,

Cumhurbaşkanı külliyesi

Ak parti genel merkezi,

il milli eğitim müdürlüğü,

il jandarma komutanlığı,

Ankara il emniyet müdürlüğü,

Bölge idare mahkemesi,

Jandarma genel komutanlığı,

Ego genel müdürlüğü,

Halk ekmek genel müdürlüğü,

Yenimahalle belediye başkanlığı,

Orman genel müdürlüğü,

Gazi üniversitesi rektörlüğü,

Hacettepe üniversitesi devlet konservatuvarı,

Yıldırım beyazıt üniversitesi içişleri bakanlığı araştırma ve eğitim merkezi müdürlüğü müdür.

Ankara Hicret Demetevler/ Profesyonel Nakliyat Hizmeti

Ankara demetevler nakliyat firması olarak seneler öncesinden kurulmuş olup bir aile şirketi olduğumuzu belirtmek isteriz. Eşyalarınızı yeni evinize taşımak mı istiyorsunuz? Bu konuda profesyonel ve aynı zamanda kaliteli hizmet imkânı tanıyan bir firma arayışına mı girdiniz. O zaman doğru yerdesiniz. Çünkü firmamiz hayal ettiğiniz bütün hizmetleri sizlere en iyi şekilde sağlamaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana amacımız her zaman bu olmuştur. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak bizim için büyük önem taşımaktadır. Müşterilerimiz her zaman bizden memnuniyet ile ayrılmaktadır. Piyasada çok sevilen şirketler arasında yerini almaktayız. Araç filomuz geniştir ya aynı zamanda taşınma işlemini her zaman teknolojik ekipmanlarımız ile gerçekleştiririz.

Demetevler'de kaliteli hizmet imkanı tanıyan nadir firmalar arasında bulunuruz. Kurulduğumuz günden bu yana tek hedefimiz müşteri memnuniyeti etmek ve ilerlemektir. Her gün daha fazla büyüyoruz ve kendimizi geliştirmeye çaba gösteriyoruz. Kendimizi yeterince geliştirdiğimiz i düşünsek de her zaman daha iyi hizmet verebilmek için daha fazla çalışıyoruz. Bizlerden hem hafta içi hem de hafta sonu hizmet alabilmek imkânına sahipsiniz. Çünkü firmamız sadece hafta içi de 7/24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Konforlu bir şekilde taşınmak biliyoruz ki herkesin hayalidir. Sizde yorulmadan kafanız rahat bir şekilde taşınmayı istiyorsanız bize ulaşın sağlamalısınız. Bir de ulaşım sağladığınız da gerekli olan bütün bilgileri sizlere aktaracağız. Bizi tercih ettiğiniz de pişman olmayacak ve ihtiyaç duyduğunuzda yine bizi tercih edeceksiniz.

Ankara demetevler evden eve nakliyat firmamıza ulaşım sağlayarak eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz. Eşyalarınız bizim için çok kıymetli olup, herhangi bir sorun yaşamadan yeni yerine ulaştırırız. Eşyalarınızın sorun ile karşılaşmaması için ekip olarak büyük çabalar sarf ederiz. Siz de bize sonuna kadar güvenebilir ve hayal ettiğiniz bütün hizmeti firmamızdan istediğiniz süre içerisinde alabilirsiniz. Sizlere 7/24 saat sorunsuz bir şekilde hizmet imkânı tanımaktan mutluluk duymaktayız.

Ankara Hicret Demetevler Nakliyat Biz Hassas Taşırız

Ankara Hicret Demetevler Nakliyat Kalitenin Tek Adresi

Demetevler nakliyat firmaları olarak taşımacılık konusunda profesyonel bir şekilde hareket ederiz. İlk olarak taşınmasını istediğiniz eşyaları gelip adresinizden kendimiz paketleriniz. Paketleme işleminin profesyonel ve uzman kişiler tarafından yapılması şarttır. Çünkü paketleme sağlam bir şekilde yapılmaz ise eşyalar sorun ile karşılaşabilir. Biz eşyalarınızın riske girmesine müsaade etmiyoruz ve paketleme hizmetini de sizlere sağlıyoruz. Ekibimiz paketleme işlemini gerçekleştirdikten sonra eşyalarınızı aynı titizlik ile araçlara yerleştirilmektedir. Sizde inanılmaz hizmetimizden yararlanmak ve taşıma işlemini konforlu bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız iletişim numaramızdan bize ulaşmanız da tavsiye etmekteyiz.

Ankara Hicret Demet Evler Uygun Fiyat Garantisi

Demetevler nakliyecileri olarak sadece kaliteli ve profesyonel hizmet sunuyoruz. Bu yüksek kalitedeki hizmetimize sizlere uygun fiyat ile sağlıyoruz. Gidip piyasayı araştırabilirsiniz. Piyasa da sizlere en uygun fiyatı bizim vereceğimiz den şüpheniz olmasın. Çünkü biz sadece müşteri odaklı hizmet sağlıyoruz. Müşterilerimizin taleplerini düzenli bir şekilde dinliyoruz ve taleplerine göre hizmetimize sağlıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana piyasada en düşük fiyatı müşterilere bir sağlıyoruz. Siz de uygun fiyata rahat bir şekilde taşınmayı arz oluyorsanız iletişim numaramızdan bize ulaşın sağlayabilirsiniz

Demetevler nakliye şirketleri hayal ettiğiniz bütün hizmeti sizlere vermeye hazırdır. Eşyalarınızı isteğiniz doğrultusunda depolayabilir siniz. Çünkü birçok kişi evde kenarda köşede beklettiği eşyaları göndermek ve evde yer açmak istemektedir. Siz de bu şekilde düşünüyorsanız ve eşyalarınızı koyacak bir yer bulamadıysanız firmamıza ulaşım sağlayarak eşyalarınızı depolayabilir siniz. Depolarımız düzenli bir şekilde temizlenmekte ve kontrol edilmektedir. Depolarımızda kameralarımız ve aynı zamanda güvenliklerimiz bulunmaktadır. Bu nedenle de depolarda eşyaların başına herhangi bir sorun meydana gelmez. Bize güvenebilirsiniz ve istediğiniz hizmeti bizden alabilirsiniz. Randevulu bir şekilde çalıştığımız için hizmet almadan evvel bize iletişim numaramızdan başım sağlamanız tavsiye edilir. Bizlere ulaşım sağladığınız da müşteri temsilcisi tarafından sizlere detaylı bir şekilde bilgiler aktarılacaktır

Ankara Hicret Demetevler Parça Eşya Taşıma

Demetevler nakliyat firması olarak sadece evden eve taşıma hizmetini siz değerli müşterilerimize sağlamıyor uz. Aynı zamanda parça eşya taşıma asansörlü nakliyat hizmeti sigortalı nakliyat hizmeti ofis büro taşımacılığı gibi hizmetleri de sizlere sağlıyoruz. Aynı zamanda sizlerin isteği üzerine eşyalarını da sigorta yapıyoruz ve eşyalarınızı sigorta kapsamında taşıyoruz. Anlaşmış olduğumuz sigorta şirketleri bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı da anlaştığımız sigorta şirketleri eğer eşyalarınız da herhangi bir sorun meydana gelir ise bu sorunu karşılamaktadır. Bu nedenle de sizin herhangi bir şekilde panik yapmanıza gerek kalmamaktadır. Birçok kişi taşınacağız zaman panik yapar ve telaşa kapılır. Fakat firmamız her şeyin üstesinden geldiği için panik ve telaşa katılmanız da gerek yoktur. Bizde ulaşım sağlayarak istediğiniz bilgiyi bizden öğrenebilir ve taşınma işleminin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Demetevler parça eşya taşıma hizmetini gerçekleştiren firmamız öncelikle eşyalarınızı paketleme işlemini gerçekleştirir. Eşyalarınız doğru bir şekilde paketlendikten sonra eşyalarınıza uygun araçlara yerleştirilir. Firmamızda birçok araç eşi bitemez bulunduğu için eşyalarınıza uygun araç ile geliyoruz. Bu nedenle de taşınma gününden önce ekspertizi bize adresinize gönderiyoruz. Adrese gelen ekspertiz detaylı bir şekilde eşyaları inceliyor. Daha sonra ise taşınma günü uygun araç ile yola çıkıyor. Eşyalarınızı miktarı ne olursa olsun paketleme işlemini mutlaka yapıyoruz. Paketleme yaptığımız için ise meydana gelebilecek sorunları önlüyoruz. Firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetini de düşünür ve buna bağlı olarak hareket eder. Siz de bize güvenebilir ve istediğiniz hizmeti istediğiniz tarihte bizden alabilirsiniz. İletişim numaramızdan bize ulaşın sağladığınız da gerekli olan bütün bilgileri sizlere sağlayacağız. Sizde kaliteli profesyonel ve uygun fiyata taşınmak istiyorsanız hemen bir de ulaşım sağlamalısınız.

öne cıkan

Ankara Hicret Nakliyat

Nakliye sektöründe son derece deneyimli olan firmamız, Ankara nakliyat olarak destek vererek size özel çözümler sunuyor. Nakliye sektöründe deneyimiyle öne çıkan Ankara Hicret Nakliyat kurulduğu ilk günden beri güvenli taşımacılığı hedeflemiştir.

8 Yorum

yorumlar
Kübra Şengül Cevapla

Emre Bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Tüm malzemeleri oldukça düzgün paketlediler, hasarsız bir şekilde yerine ulaştırdılar. Kibarlıkları, profesyonellikleri ve çalışkanlıkları için teşekkür ederiz.

yorumlar
Harun Ablak Cevapla

Gelen arkadaşlar en ince ayrıntısına kadar hassas davranıp sağlam bir şekilde evimi taşıdılar 1 tane kırık yok. hicret nakliyat bu işte en iyisi kesinlikle tavsiye ederim. Evgören ekibine çok çok teşekkür ediyorum.

yorumlar
Sinem Öztürk Cevapla

Ellerinize, emeğinize sağlık. Arkadaşlar biraz geç geldi ama işi zamanında bitirdiler. İşlerinde uzmanlar. Güzelce paketleyip tüm eşyalarımızı gayet uygun bir fiyata hasarsız taşıdılar. Teşekkürler.

yorumlar
Rümeysa Demir Cevapla

İşini layıkıyla yapan Emre bey ve Bekir beye çok teşekkür ederim. Gerçekten başarılı bir ekip. Bizden kaynaklanan olumsuz durumlar olmasına rağmen sağolsunlar hiç olumsuz konuşmadılar.

yorumlar
>Serkan İnan Cevapla

hicret nakliyat işlerinde çok iyiler. Tam anlaştığımız gibi, anlaştığımız şekilde taşınmayı gerçekleştirdik. Şu zamana kadar anlaştığım firmalardan en iyilerinden birisiydi. Tavsiye ederim emre beyi

yorumlar
Mert kuşlu Cevapla

hicret nakliyat Son derece özenli çalışmalarından dolayı, Teşekkür ederim zamanlama konusunda gösterdikleri özenden dolayıda teşekkür ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Hotline
05419324228