Yükseltepe Evden Eve Nakliyat

Ankara Yükseltepe Evden Eve Nakliyat Firması

Tüm taşınma ve nakliye işlemlerinizi Ankara Yükseltepe evden eve nakliyat firması olarak uygun fiyata ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ankara Yükseltepe evden eve nakliyat firması ev, ofis ve iş yerlerinizin taşıma ve nakliye işlerini titizlikle yürütmektedir. Uygun fiyata Ankara merkez ilinde ve ilçelerinde nakliye hizmetine uzun yıllardır devam etmekteyiz.

Yükseltepe, ülkemizin başkenti olan Ankara ilinin Keçiören ilçesine bağlı olan bir semttir. Nüfusu 10 binden az olan bu semt oldukça küçük ve şirindir. Yozgat Bulvarının Batı yakasında kalmaktadır ve Yükseltepe, Sancaktepe ve Şehit Kubilay mahalleleri olmak üzere 3 mahalleden oluşmaktadır. Bu 3 mahalleden biri olan Yükseltepe hem mahalleye hem de semte ismini vermiştir. Çiğdemtepe ve Şentepe komşu mahalleleridir. Yükseltepe Mahallesi bağlı olduğu Keçiören ilçe merkezine 2 kilometre mesafe uzaklıkta bulunmaktadır. Yükseltepe Mahallesi Ankara şehir merkezine ise yaklaşık 10 kilometre mesafede bulunmaktadır. Konum olarak ne çok fazla dışarıda ne de çok fazla içeride yer almaktadır. Genel olarak memur ve asker ailelerin de tercih ettiği ve fiyatları da oldukça uygun olan semttir. Mahallede bulunan tek okulun adı ise Gazi Ahmet Muhtar Paşa İlköğretim Okuludur. Genel olarak az sayıda nüfus olduğundan çevre mahalle ve ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır. Yükseltepe, Keçiören ilçesinin oldukça bilinen mahallelerinden bir tanesidir.

Kaliteli ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Nakliye Hizmeti

Firmamız uzun yıllardır taşıma ve nakliye hizmeti veren öncü firmaların başında gelmektedir. Taşınma işi neredeyse her ailenin ömründe bir defa başına gelmiş ya da gelebilecek olan olaylardandır. Bunun sebebi ise gerek memuriyet gerek askerlik ya da polislik, gerekse sağlık çalışanları olarak tayin durumu olmasından kaynaklanmaktadır. Her hangi bir sebeple başka bir ile ya da ilçeye tayin olduğumuzda ise biz gideriz ancak eşyalarımız ardımızda kalır. İşte burada yükseltepe nakliyat olarak firmamız devreye girer ve ardınızda kalan eşyalarınızı kırmadan dökmeden ve en önemlisi en ufak bir hasar dahi almadan sizlere teslim eder. Sizler tayin olduğunuz ya da taşınmak istediğiniz yere rahatlıkla yerleşirken ardınızdan da eşyalarınızın tam istediğiniz gün ve saatte sapasağlam teslim almanın keyfini çıkarırsınız.

Ankara Hicret Yükseltepe Nakliyat Biz Hassas Taşırız

Eşyalarınızı Titizlikle İstediğiniz Adrese Taşıyoruz

Ankara yükseltepe nakliyat olarak bizler kırılacak olan eşyalara ekstra özen göstererek poşetleme ve ambalajlama işlemlerini gerçekleştirmekte ve sonrasında nakliye işlemlerine geçmekteyiz. Nakliye işlemi yükleme sırasında oldukça titizlik ister. Eşyalar gelişigüzel rastgele atılırsa taşıma anında sarsıntıdan dolayı devrilir ya da birbirlerini ezebilirler. Bizler ise geliştirmiş olduğumuz yöntem ile hem eşyaların arasında boşluk bırakmadan yerleştirme işlemlerini gerçekleştiriyor hem de adrese varıldığında o paketlenen ve yerleştirilen eşyaları aynı titizlikle evinizin katına kadar teslim ediyoruz. Ankara yükseltepe evden eve nakliyat dilerseniz asansörlü taşıma dilerseniz normal taşıma işlemi gerçekleştirerek sizlere hizmet vermektedir. Mobilya ya da beyaz eşyalarınız asansör yardımıyla dilediğiniz kata çıkarılmakta ve kalan diğer tüm eşyalarda dilerseniz bu şekilde taşınmış olduğunuz kata kadar getirilmektedir. Bu işlem uygulanırken herhangi bir eşyanın bir yere çarpmamasına ya da çizilme, ezilme, kırılma gibi aksilikler olmamasına ekstra dikkat edilmektedir. Müşterilerimizden en çok bu yönde talep aldığımız için ve özellikle bayanlar eşyalarına ekstra titizlik gösterdiği için bizler de müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olarak sizlerin talep ve isteklerini dikkate almaktayız.

Taşıma İşlemi Kaç Günde Gerçekleşmektedir?

Taşıma işlemleri gidilecek ile ya da ilçeye göre değişiklik göstermekte olsa da sizlerden gelen talep ve istek doğrultusunda belirtmiş olduğunuz tarihte hatta saatte taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Firmamızı tercih ettiğiniz takdirde firmamız yetkilisi sizi arayarak sizden belirli bir tarih aralığının olup olmadığını öğrenecek eğer tercih ettiğiniz belirli bir gün varsa nakliye işlemini ona göre organize edecektir. Dilerseniz kendi özel aracınızda nakliye aracımızı takip edebilir dilerseniz ilk olarak adrese giderek sonrasında nakliye şoförümüze konum atarak oraya gelmesini sağlayabilirsiniz. Belirmiş olduğumuz gibi yükseltepe nakliyat firmaları arasında müşteri memnuniyeti oranı en yüksek olan firmamız sizlerin memnuniyeti ve taleplerini her zaman ilk planda tutmaktadır. Belirlediğiniz gün ya da saatte değişiklik olması durumunda ise ona göre yeni bir tarih ayarlanmakta ya da belirtilen tarihe nakliye işlemi ötelenebilmektedir.

Uygun Fiyata Nakliye ve Taşıma Hizmeti

Yükseltepe nakliyecileri oldukça fazladır ancak içlerinden kaliteli hizmeti veren nakliyeci sayısı oldukça azdır. Taşıma işlemi sadece taşımakla bitmeyen sonrasında da memnuniyet isteyen bir işlemdir. Ankara Hicret Nakliyat olarak bizler taşıma işlemi gerçekleştirdikten sonra da vermiş olduğumuz hizmetin arkasında durmakta ne de olsa taşıdık ve bitti mantığı ile kesinlikle hareket etmemekteyiz. Bu yüzdendir ki taşınma sonrasında gelen geri dönüşlerin neredeyse tamamı olumlu ve minnet üzerine olmuştur. Öyle ki tekrardan taşınma işlemi hasıl olan müşterilerimiz tekrardan bize ulaşarak aynı hizmeti almak istediklerini belirtmişlerdir. Biz de müşterilerimize mahcup olmamak adına vermiş olduğumuz hizmeti her geçen gün daha iyiye götürerek yükseltepe nakliyat şirketleri arasındaki sektör lideri konumumuzu korumaya devam ediyoruz.

Ofis Nakliye İşlemlerinde Güvenilir Adres

Firmamız sadece ev nakliye işlemleri ile ilgilenmemekte gerekirse ofis taşıma işlemlerinizi de itinayla gerçekleştirmektedir. Genel olarak ev nakliyesi kadar çok olmasa da ofis taşımacılığı da hatırı sayılır biçimde tercih edilen ve yapılması gerekli olan işlerdendir. Firmamız bu iş için özel olarak temin ettiği araçları sayesinde de ofis taşımacılığı işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Ev eşyaları bizim için ne kadar önemliyse ofis eşyaları da en az o kadar önemlidir. Bunun bilincinde olarak ofis gereçlerine ve mobilyalarına da zarar vermeden taşıma ve nakliye işlemleri gerçekleştirilmektedir. Ankara Hicret Nakliyat, yükseltepe nakliyat firmaları arasında hem uygun fiyata nakliye işlemi gerçekleştiren hem de eşyalarınızı uygun ve hasarsız bir şekilde yerine ulaştırmayı kendine amaç ve hedef edinmiş bir firmadır. Ofis araç ve gereçleri de taşınma esnasında hasar görebilir ya da ofis mobilyaları daha hassas olabilmektedir. Bunun bilincinde olan firmamız talep ettiğiniz ofis gereçlerini özel poşetlere sararak taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Ya da onun yerine dilerseniz kolileme işlemlerinde de sizlere yardımcı olabilmektedir. Sizler ofisi taşımanın derdine düşmüşken bizler sizin yerine de bu tarz aksilikleri düşünerek önlemlerimizi almaktayız.

Evden Eve Parça Başına Nakliye Taşıma

Ankara Hicret Nakliyat ev ya da ofis için taşıma işlemi gerçekleştirmekte iken dilerseniz parça taşıma ya da belirtmiş olduğunuz adresten eşya alma işlemi de gerçekleştirmektedir. Öyle ki bazen ev taşıma ya da ofis taşıma işlemi olmamasına rağmen bir parça eşya için tam nakliye parası vermek istemez ve bu durumda bir çıkmaza gireriz. İşte bu gibi durumlarda yükseltepe parça eşya taşıma olarak bizler sizden tam nakliye parası talep etmemekte onun yerine taşıtmak istediğiniz ürüne ya da eşyaya uygun araç tahsis ederek size ona uygun ve bütçenizi yormayacak bir fiyat çıkartmaktayız. Bu durum birçok müşterimiz tarafından kullanılmakta olan ve giderek yaygınlaşan bir uygulamadır.

öne cıkan

Ankara Hicret Nakliyat

Nakliye sektöründe son derece deneyimli olan firmamız, Ankara nakliyat olarak destek vererek size özel çözümler sunuyor. Nakliye sektöründe deneyimiyle öne çıkan Ankara Hicret Nakliyat kurulduğu ilk günden beri güvenli taşımacılığı hedeflemiştir.

8 Yorum

yorumlar
Kübra Şengül Cevapla

Emre Bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Tüm malzemeleri oldukça düzgün paketlediler, hasarsız bir şekilde yerine ulaştırdılar. Kibarlıkları, profesyonellikleri ve çalışkanlıkları için teşekkür ederiz.

yorumlar
Harun Ablak Cevapla

Gelen arkadaşlar en ince ayrıntısına kadar hassas davranıp sağlam bir şekilde evimi taşıdılar 1 tane kırık yok. hicret nakliyat bu işte en iyisi kesinlikle tavsiye ederim. Evgören ekibine çok çok teşekkür ediyorum.

yorumlar
Sinem Öztürk Cevapla

Ellerinize, emeğinize sağlık. Arkadaşlar biraz geç geldi ama işi zamanında bitirdiler. İşlerinde uzmanlar. Güzelce paketleyip tüm eşyalarımızı gayet uygun bir fiyata hasarsız taşıdılar. Teşekkürler.

yorumlar
Rümeysa Demir Cevapla

İşini layıkıyla yapan Emre bey ve Bekir beye çok teşekkür ederim. Gerçekten başarılı bir ekip. Bizden kaynaklanan olumsuz durumlar olmasına rağmen sağolsunlar hiç olumsuz konuşmadılar.

yorumlar
>Serkan İnan Cevapla

hicret nakliyat işlerinde çok iyiler. Tam anlaştığımız gibi, anlaştığımız şekilde taşınmayı gerçekleştirdik. Şu zamana kadar anlaştığım firmalardan en iyilerinden birisiydi. Tavsiye ederim emre beyi

yorumlar
Mert kuşlu Cevapla

hicret nakliyat Son derece özenli çalışmalarından dolayı, Teşekkür ederim zamanlama konusunda gösterdikleri özenden dolayıda teşekkür ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Hotline
05419324228