Bağlum Evden Eve Nakliyat

Ankara Bağlum Evden Eve Nakliyat Firması

Uzun yıllardır verdiği nakliyat hizmetleri ile firmamız Ankara Bağlum evden eve nakliyat firması en kaliteli ve en güvenli nakliyat hizmetleri vermektedir.

Ankara Bağlum evden eve nakliyat firması her zaman kaliteli ve güvenli olarak 7/24 hizmette sınır tanımayan siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Evden eve nakliyat firması olarak Ankara Hicret nakliyat olarak da güvenli ve kaliteli hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Bağlum Ankara’ya bağlı olan bir ilçe olmaktadır. Bağlum, Keçiören ilçesine bağlı genellikle orta ve düşük gelirli ailelerin oturduğu 46.397 nüfuslu bir semt olmaktadır. Kızılay’a onüç kilometre, Ulus’a onbir kilometre uzaklıkta, kuzeyde Sarıbeyler Mahallesi, Körsellik Mahalleleri, güneyinde ise Bademlik, Uyanış, Ufuktepe, Ovacık Mahalleleri, doğusun da ise Pursaklar, Saray ve Mahmudiye, batıda ise Memlik, ve ivedik ile çevrili bir semt olmaktadır. Bağlum; Karakaya, Kafkas, Karşıyaka ve Hisar mahalleleri olmak üzere 4 büyük mahalleden oluşmuştur. Evliyalar diyarı olan Bağlum'un semt mezarlığında Horasan'dan gelme Yakup Evliya, yine Merkez Camii avlusunda Horasan'dan gelme Yusuf ve Sadık Evliyaların türbeleri vardır. Ayrıca Necip Fazıl Kısakürek'in üstadı İslâm alimi Seyyid Abdülhakîm Arvâsî, Asım Köksal'ın mezarları ve şair Abdürrahim Karakoç'un kabirde Bağlum mezarlığında bulunmaktadır. 2020 yılında 2 ilkokul, 2 ortaokul, 1 Anadolu İmam-Hatip Lisesi ve 1 Anadolu Lisesi ile eğitim ve öğretime devam edilmektedir.

Günümüzde Bağlum, gecekondulaşmayı takiben çok büyük apartmanlar ile betonlaşan bir yer olarak dikkat çekmektedir. Soğuğu ile ünlüdür, özellikle de yazın Ankara’nın hiçbir yerin de bulunamayacak kadar çok güzel bir havası olmaktadır. Rakımı da çok yüksek olmaktadır.

Bağlum nakliyat firmaları olarak kurulduğumuz günden bu güne farklı nakliyat yöntemlerini deneyerek siz değerli müşterilerimizin eşyalarını taşıdık. Bunların sonucunda problemsiz bir nakliyat hizmeti gerçekleştirdik ve müşterilerimizin memnuniyetini kazandık. Alanında uzman kadromuz ile yıllardan beri Ankara nakliyat firmaları içerisinde olup, yoğun bir biçimde Ankara Bağlum evden eve nakliyat hizmetleri verdiği için, bu süre zarfında nasıl hareket edileceğini en iyi biçimde bilmektedir.

Her zaman firmamız olan Bağlum nakliyat; üstün kalite de hizmet anlayışı ile eşyalarınızı titiz ve doğru bir biçimde paketler ve araçlara yükler. Eşyalarınız araçlarımıza en iyi biçimde yerleştirilir ve hiç problem yaşamadan nakliye yapılacak olan adrese taşınmaktadır. Sizlerin istek ve arzularına göre nakliyat işlemlerimiz gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızı araçlarımıza sırasısı ile yüklemekteyiz. Yeni adresinizde de eşyalarınızı çok dikkatli bir biçimde taşımaktayız. Nakliyat aracımız ile eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde taşımaktayız.

Tecrübeli ve Profesyonel Nakliyat

Ankara'nın ilçesi olan Bağlum da yer alan nakliyat firmamız Bağlum nakliyat her zaman çok kaliteli ve çok güvenli hizmetleri vermektedir. Firmamız kaliteli hizmetleri ile nakliyat alanında bir numara olmaktadır. Nakliyat işlemleriniz sizlerin istekleri üzerine çok başarılı olarak yapılmaktadır. Firmamız olan Ankara Hicret nakliyat Ankara genelinde nakliyat alanında geniş ve çok kapsamlı hizmet vermektedir. Aşağıdaki alanlarda taşıma hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda firmamız ile iletişime geçerek ya da ziyaret ederek detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 • Evden eve eşya nakliyat işlemleri,
 • Banka taşıma nakliyat işlemleri,
 • Kurumsal bina içi taşıma nakliyat işlemleri,
 • Hastane taşıma nakliyat işlemleri,
 • Ofis taşıma nakliyat işlemleri hizmetlerini vermekteyiz.

Ankara Hicret Bağlum Nakliyat Biz Hassas Taşırız

Ofis Taşımacılığı

Ankara çok büyük bir şehir olmasından dolayı iş hayatının da çok gelişmiş olması ile bilinir ve burada pek çok sayıda ofis yer almaktadır. Kentsel dönüşüm ve çeşitli sebepler ile ofislerini taşıması gereken kişilere de Ankara Bağlum nakliyat olarak hizmet vermekteyiz. Profesyonel, tecrübeli, deneyimli ve geniş kadromuz ile ofis taşımacılığı hizmetini hızla veriyor ve işleriniz de zaman kaybından dolayı zarar etmenize izin verememekteyiz. Nakliyat firmaları arasında lider bir firma ve bütün müşterilerimize teknolojik teknikler ile nakliyat hizmetini veriyor eşyalarının zarar görmeden nakliyesini sağlıyoruz. Nakliyat firmalarında en çok dikkat isteyen hizmetin ofislerin taşınması için verilen olduğunu biliyor ve bu konuda deneyimli, tecrübeli ve güvenilir kadromuz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Evden Eve Güvenilir Nakliyat

Ankara Bağlum evdene eve nakliyat olarak nakliyat firmaları arasında en kaliteli ve en güvenli hizmeti veren firma olmaktadır. Evden eve ilden ile güvenli nakliyat denildiği zaman direk akıllara gelen Ankara Bağlum nakliyat gelmektedir. Firmamız da her zaman işinde uzman, tecrübeli,güvenilir, deneyimli, pratik, kaliteli, güler yüzlü, anında çözüm üretebilen ve saygılı personeller ile hizmet vermekteyiz. Her zaman firmamız Bağlum parça eşya taşımacılığında da büyük hizmetler vermektedir. Personellerimiz sizlerin memnuniyeti için ellerinden gelen bütün gayreti sarf ederek hizmet vermeye devam etmektedir. Ekibimizin kaliteli ve güvenli çalışmaları bütün Ankara da yayılmış olup bundan dolayı gurur ve onur duymaktadır. Firmamız Bağlum nakliyat firmaları da her zaman kaliteli ve güvenli elemanlar ile hizmet vermektedir.

Güvenli Parça Eşya Taşımacılığı

Nakliyat hizmetini daha uygun olarak almak isteyen kişilere de Bağlum parça eşya taşımacılığı yapmaktayız. Bu durumda miktarı az ama ağır olan eşyalarının farklı yerlere nakliyesinin yapılmasını isteyen kişilere parça eşya taşımacılığı ile hizmet vermekten gurur duymaktayız. Bu hizmet ile aynı yöne gidecek miktarı az olan eşyalar aynı araca yüklemekte ve böylece maliyet neredeyse yarı yarıya düşmektedir. Profesyonel ve tecrübeli bir kadro ile hizmet vermekte olduğumuzdan dolayı eşyaların karışması gibi bir durum asla olmamaktadır. Eşyası az olan kişiler, yazlığına eşya götürecekler, öğrenci evine eşya gönderilmesinde bu hizmetimiz ile maliyet azalmakta aynı zamanda güvenli ve kaliteli bir biçimde taşınması çok mümkündür.

Nakliye Sırasında Yapılması ve Olması Gereken Malzemeler ?

Evinizi, işyerinizi ve istediğiniz neresi ise ilk önce siz müşterilerimize gerekli olan malzemeler ile hizmet vermekte olan Bağlum nakliyat firmaları olarak her zaman en kaliteli hizmetleri vermektedir. Nakliye sırasında yapılması ve olması gerekenler firmamız kadar sizleri de çok ilgilendirmektedir. Bağlum nakliyecileri olarak çok kaliteli hizmet vermekteyiz. Nakliye sırasında yapılması gerekenler;

 • İlk önce nereden nereye nakliye yapılacak ise o konu ile görüşmek,
 • Daha sonra anlaşıldığı zaman taşınılacak gün ve saat ayarlanmalı,
 • Sonra o gün geldiği zaman elemanlarımız 15 dakika önce gelip orada hazır olmalı,
 • En son ise eşyalarınız veya yükleriniz dikkatli bir şekilde özen ile araçlara sıralı bir şekilde yerleştirilir,
 • Son olarak gidilecek yere gidilerek eşyalarınızın yerleştirilmesi ve montajları yapılmaktadır.

Nakliye sırasında olması gereken malzemeler ise;

 • Paket ipliği,
 • Koli bantları,
 • Kaliteli koliler,
 • Makas,
 • Elektrik malzemeleri,
 • Temiz battaniyeler,
 • Kraft kağıtları,
 • Ambalajlama kağıtları,
 • Paketleme kağıtları,
 • Hava kabarcıklı naylonlar ve bir çok malzeme ile nakliyat işlemlerini yapmaktayız.

Ankara Bağlum Nakliyat Fiyatları

Firmamız olan Ankara Hicret nakliyat olarak nakliyat fiyatlarında en ekonomik ve en uygun bütçeler hazırlayarak sizlere sunmaktadır. Fiyatlarımız her zaman diğer nakliyat firmalarına göre çok uygun ve çok ekonomik olmaktadır. Ortalama teklifimiz kabul gördükten sonra evinizi ziyaret ederek detaylı bilgileri aldıktan sonra net fiyat teklifi vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz firmamız ile hemen iletişime geçerek üstün kalite hizmetlerimizden faydalanabilir, problemsiz bir biçim de taşınmanın keyfini sürebilirsiniz. Bağlum nakliyat şirketleriolarak her zaman zamanında eşyalarınızın nakliyatı yapılmaktadır.

öne cıkan

Ankara Hicret Nakliyat

Nakliye sektöründe son derece deneyimli olan firmamız, Ankara nakliyat olarak destek vererek size özel çözümler sunuyor. Nakliye sektöründe deneyimiyle öne çıkan Ankara Hicret Nakliyat kurulduğu ilk günden beri güvenli taşımacılığı hedeflemiştir.

8 Yorum

yorumlar
Kübra Şengül Cevapla

Emre Bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Tüm malzemeleri oldukça düzgün paketlediler, hasarsız bir şekilde yerine ulaştırdılar. Kibarlıkları, profesyonellikleri ve çalışkanlıkları için teşekkür ederiz.

yorumlar
Harun Ablak Cevapla

Gelen arkadaşlar en ince ayrıntısına kadar hassas davranıp sağlam bir şekilde evimi taşıdılar 1 tane kırık yok. hicret nakliyat bu işte en iyisi kesinlikle tavsiye ederim. Evgören ekibine çok çok teşekkür ediyorum.

yorumlar
Sinem Öztürk Cevapla

Ellerinize, emeğinize sağlık. Arkadaşlar biraz geç geldi ama işi zamanında bitirdiler. İşlerinde uzmanlar. Güzelce paketleyip tüm eşyalarımızı gayet uygun bir fiyata hasarsız taşıdılar. Teşekkürler.

yorumlar
Rümeysa Demir Cevapla

İşini layıkıyla yapan Emre bey ve Bekir beye çok teşekkür ederim. Gerçekten başarılı bir ekip. Bizden kaynaklanan olumsuz durumlar olmasına rağmen sağolsunlar hiç olumsuz konuşmadılar.

yorumlar
>Serkan İnan Cevapla

hicret nakliyat işlerinde çok iyiler. Tam anlaştığımız gibi, anlaştığımız şekilde taşınmayı gerçekleştirdik. Şu zamana kadar anlaştığım firmalardan en iyilerinden birisiydi. Tavsiye ederim emre beyi

yorumlar
Mert kuşlu Cevapla

hicret nakliyat Son derece özenli çalışmalarından dolayı, Teşekkür ederim zamanlama konusunda gösterdikleri özenden dolayıda teşekkür ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Hotline
05419324228