Ankara Sokağa Çıkma Yasağı Ev Taşıma İzni

Ankara Sokağa Çıkma Yasağı Ev Taşıma İzni

Sokağa çıkma yasağının olduğu günlerde evinizi taşımak istiyorsanız, gerekli izinleri alarak evinizi sorunsuz bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, sektörün önde gelen firmalarından biri olarak sizlere uzman bir hizmet kalitesi sunacaktır. Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren firmamız, nereye isterseniz isteyin eşyalarınızı özenle taşıyacaktır. Her türlü imkana sahip olan firmamız, eşyalarınızı taşırken gereken hassasiyeti gösterecek olan firmamızı dilediğiniz zaman arayarak taşınmak için bilgi ve destek alabilirsiniz.

Firmamız sokağa çıkma yasağı olduğu zamanlarda dahi ev taşıyacaktır. Ev taşımakla ilgili yasal düzenlemeleri yakından takip eden firmamız, şehirlerarası geçişleri de göz önüne alarak eşyalarınızı taşıyacaktır. Özellikle şehirlerarası nakliyat hizmeti almak istiyorsanız, evraklar önceden planlanacak ve sorunsuz bir taşıma sağlanacaktır. Firmamız izinlerin alınması konusunda gerekli bilgilendirmeyi yapacak ve sizden istenilen evrakların tamamlanmasını isteyecektir. Böylece eşyalarınız sokağa çıkma yasağı olsa dahi sorunsuz bir şekilde taşınacaktır.

Ne zaman isterseniz isteyin eşyalarınızı özenle taşıyacak olan firmamız, alanında uzman bir ekipten oluşmakta ve tüm eşyalarınızı özenle taşıyacaktır. Böylece eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden kısa sürede taşınma fırsatı bulabileceksiniz. Her türlü malzeme ve ekipmana sahip olan firmamız, önceden randevu almanız durumunda istediğiniz gün ve saatte eşyalarınızı adresinizden alarak taşınacağınız adrese gönderecektir. Aynı zamanda talep etmeniz durumunda eşyalarınız önceden gelinerek kolilere yerleştirilecektir. Böylece çok daha kolay bir şekilde taşınma imkanı bulabileceksiniz.

Sokağa Çıkma Yasağında Ev Nasıl Taşınır?

Birçok kişi Pandemi nedeniyle sokağa çıkma yasağının olduğu zamanlar nasıl ev taşındığını merak etmektedir. Sokağa çıkma yasağının olduğu zamanlarda dahi kolaylıkla evinizi taşımanız mümkündür. Bunun için sizden istenilen evrakları önceden temin etmeniz yararlı olacaktır. Sokağa çıkma yasağında ev taşıma hizmeti almak için gereken mercilerden izin almanız gerekmektedir.

Sokağa çıkma yasağının olduğu günlerde evinizi taşımak için yapmanız gerekenlerin başında bulunduğunuz şehirdeki valilikten ya da ilçe kaymakamlığından şehirlerarası geçiş izin belgesi almanız gerekmektedir. Bu izin belgesi şehirlerarası nakliyatta herhangi bir sorun yaşamanız için son derece önemlidir. Bununla birlikte eğer ikametgah adresiniz yeni taşınacağınız adrese almışsanız yapmanız gereken e-devlet sistemi üzerinden ikametgah belgesi almaktır. Aynı zamanda firmamızda sizler için irsaliye kesecek böylece herhangi bir denetim olması durumunda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Firmamız da kendi adına toplanması gereken tüm belgeleri toplayacaktır.

Biz Hassas Taşırız

Sokağa çıkma yasağının olduğu günlerde rahatlıkla dışarı çıkıp eşyalarınızı taşımak istiyorsanız gerekli izinleri almanızda yarar vardır. Böylece herhangi bir cezaya maruz kalmadan kolaylıkla taşınabileceksiniz. Gereken izinleri almamanız durumunda hem cezaya çarptırılabilecek hem de eşyalarınızı taşırken sorun yaşamayacaksınız. Firmamız sizleri bu konuda bilgilendirecek ve gerekli izinleri almanız için sizleri yönlendirecektir. Her açıdan sizlere üstün bir hizmet verecek olan firmamızı arayarak randevu alabilir vesokağa çıkma yasağında ev nasıl taşınır konusu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sokağa Çıkma Yasağında Ev Taşıma İzni Almak

Evinizi sokağa çıkma yasağının olduğu günlerden birinde taşımanız gerekiyorsa o halde yapmanız gereken gerekli izinleri ve belgeleri almaktır. Ev taşıma izni alabilmek için öncelikle yapmanız gereken e-devlet sistemi üzerinden izin almanız gerekmektedir. Eğer e-devlet şifreniz yoksa bunun için size en yakın PTT şubesini ziyaret edebilirsiniz. Daha sonra mobil cihazlarınızdan e-devlete girerek belirli işlemleri yapabilir ve izninizi alabilirsiniz.

Evinizi taşımak için yapmanız gereken seyahat izin belgenizi almaktır. E-devlet üzerinden bu belgeyi temin etmeniz mümkündür. Eğer e-devlet üzerinden seyahat belgesi almayı bilmiyorsanız, belirtilen aşamaları takip ederek izninizi alabilirsiniz.

Sokağa çıkma yasağında ev taşıma izni için e-devlet uygulamasına TC kimlik numaranızı ve şifrenizi girerek giriş yapın. Daha sonra arama yorumuna İçişleri Bakanlığı yazarak aratın. Karşınıza e-başvuru kısmı gelecektir. Bu kısma basarak yeni başvuru bölümünden başvuru türünü seçin. Başvuru türleri arasında seyahat izin işlemleri bulunmaktadır. Bu sekmeye tıklayın. Sistemde bulunduğunuz ili ve sizden istenilen bilgileri girerek gerekli izin işlemlerini alabilirsiniz. Firmamız nakliyat işlemleri yaparken gerekli olan tüm prosedürleri yakından takip etmektedir. Tüm işlemleri eksiksiz bir şekilde yerine getiren firmamız herhangi bir ceza ya da yaptırım ile karşılaşmamak için sizlere gereken bilgiyi verecektir. Profesyonel ve uzman bir hizmet almak için bizi arayabilir ve gerekli hizmetleri alabilirsiniz.

Sokağa Çıkma Yasağı Olduğu Zamanlar Ev Taşımak

Birçok kişi sokağa çıkma yasağının olduğu zamanlar ev taşımanın yasal olup olmadığını merak etmektedir. Ev taşımanızda herhangi bir sorun olmayacak sizden istenilen belgeleri tamamlamanız istenilecektir. Şehir içi evden eve nakliyatta ve şehirlerarası evden eve nakliyatta farklı prosedürler uygulanabilmektedir. Önceden firmamızı arayarak bu konuda gerekli bilgi ve desteği alabilirsiniz. Şehirlerarası evden eve nakliyatta izin almak için valilikten izin almanız gerekebilir.

Eğer taşınacağınız yerde ikametgâhınız bulunuyorsa işlemlerinizi ilçe nüfus müdürlüklerinden de yapabilirsiniz. Firmamızı 7/24 arayarak taşınma hakkında merak ettiğiniz soruların hepsini sorabilirsiniz. Firmamız merak ettiğiniz tüm soruları yanıtlayacak ve talep etmeniz durumunda sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlayacaktır. Aynı zamanda sizi temin etmeniz gereken belgeler konusunda da aydınlatacaktır. Uzman ekibimizden ücretsiz ekspertiz hizmeti alarak eşyalarınızın ne kadar parayla taşınacağı ve diğer tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyatta firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Taşınmak için seyahat izin belgesi ve oturum belgesi alarak kolaylıkla sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu zamanlarda dahi sokağa çıkarak eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Belgeleri temin etmeniz durumunda kısıtlamadan muaf tutulacak ve herhangi bir güçlükle karşılaşmayacaksınız. Gerekli şartları taşımanız halinde sokağa çıkma yasağının olduğu zamanlar ev taşımanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Hatta özellikle bu günleri tercih etmeniz yoğunluk yaşamamak adına yararlı dahi olabilir. Firmamızı arayaraksokağa çıkma yasağında evden eve nakliyat hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şehirlerarasında Ev Taşımak Yasak mı?

Sokağa çıkma yasağının olduğu zamanlar ev taşımakta herhangi bir sakınca olmayacaktır. Hafta sonlarında ise gerekli izinleri almanız durumunda ev taşıyabilirsiniz. Fakat şehirlerarası nakliyatta durum değişmektedir. Ev taşımak için seyahat izin belgesi almanız gerekmektedir. Yine sokağa çıkma yasağının olduğu zamanlarda akşamları ev taşımakta sorun olabilir. Bu durumda yine özel izin almanız gerekmektedir. Firmamızı arayarak öncelikle randevu almanız bununla birlikte randevu aldığınız günün şartlarına göre izin almanız gerekmektedir. Firmamız yetkili personelleri size bu konuda gerekli tüm bilgileri verecek ve sizi aydınlatacaktır.

Sokağa çıkma yasağının olduğu zamanlarda firmamız ev taşımaktadır. Gerekli prosedürleri ve izin belgelerini alarak bu günlerde rahatlıkla taşınmanızı sağlamaktadır. Hem firmamız kendi adına gerekli izinleri alacak hem de sizden kendi adınıza izin almanızı isteyecektir. Böylece hiçbir sorun yaşamadan firmamızı arayarak güvenle taşınabileceksiniz. Ev taşımada üstün bir hizmet sağlayan firmamız hem şehir içi hem de şehirlerarası hizmet veren sektörün önde gelen firmalarından biridir. Müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına gereken tüm hizmetleri veren firmamız sizlere ekonomik bir hizmet verecektir. Aynı zamanda hiçbir sorun yaşamadan eşyalarınızı güvenle taşıyacaktır. Şehirlerarası evden eve nakliyathizmeti almak için firmamızı arayabilirsiniz.

öne cıkan

Ankara Hicret Nakliyat

Nakliye sektöründe son derece deneyimli olan firmamız, Ankara nakliyat olarak destek vererek size özel çözümler sunuyor. Nakliye sektöründe deneyimiyle öne çıkan Ankara Hicret Nakliyat kurulduğu ilk günden beri güvenli taşımacılığı hedeflemiştir.

8 Yorum

yorumlar
Kübra Şengül Cevapla

Emre Bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Tüm malzemeleri oldukça düzgün paketlediler, hasarsız bir şekilde yerine ulaştırdılar. Kibarlıkları, profesyonellikleri ve çalışkanlıkları için teşekkür ederiz.

yorumlar
Harun Ablak Cevapla

Gelen arkadaşlar en ince ayrıntısına kadar hassas davranıp sağlam bir şekilde evimi taşıdılar 1 tane kırık yok. hicret nakliyat bu işte en iyisi kesinlikle tavsiye ederim. Evgören ekibine çok çok teşekkür ediyorum.

yorumlar
Sinem Öztürk Cevapla

Ellerinize, emeğinize sağlık. Arkadaşlar biraz geç geldi ama işi zamanında bitirdiler. İşlerinde uzmanlar. Güzelce paketleyip tüm eşyalarımızı gayet uygun bir fiyata hasarsız taşıdılar. Teşekkürler.

yorumlar
Rümeysa Demir Cevapla

İşini layıkıyla yapan Emre bey ve Bekir beye çok teşekkür ederim. Gerçekten başarılı bir ekip. Bizden kaynaklanan olumsuz durumlar olmasına rağmen sağolsunlar hiç olumsuz konuşmadılar.

yorumlar
>Serkan İnan Cevapla

hicret nakliyat işlerinde çok iyiler. Tam anlaştığımız gibi, anlaştığımız şekilde taşınmayı gerçekleştirdik. Şu zamana kadar anlaştığım firmalardan en iyilerinden birisiydi. Tavsiye ederim emre beyi

yorumlar
Mert kuşlu Cevapla

hicret nakliyat Son derece özenli çalışmalarından dolayı, Teşekkür ederim zamanlama konusunda gösterdikleri özenden dolayıda teşekkür ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Hotline
05419324228