Yenikent Evden Eve Nakliyat

Ankara Hicret Yenikent Evden Eve Nakliyat Firması

Nakliye ve taşımacılık sektöründe siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini birinci planda tutarak profesyonel ekibimizle uzun yıllardır hizmet sunuyoruz.

Bu hizmetimizi Ankara Yenikent evden eve nakliyat sistemi kurarak ilerlettik. Yenikent başkentimiz olan Ankara ilimizin Sincan ilçesine bağlı bulunan bir semttir. Bu semt Ankara-Ayaş yolu üstünde yer almaktadır. Asaş fabrikası bu semtte bulunur. Bu gibi sebeplerden oldukça merkezileştiği için ulaşım açısından oldukça yoğun bir yapıdadır. Yeni kentte yapmak için en tercih edilmesi gereken alan tarımdır. Aynın zamanda bir futbol takımı olan Osmanlıspor maçları da burada bulunan Osmanlı Stadyumunda oynanmaktadır. Şehir merkezinden bu semte periyodik otobüs kalkışları vardır. Bu yerleşimde havaların ısınmasıyla gezmelik yerler sezonu açılır. Yenikent semtinin tamı tamına 12 adet mahallesi mevcuttur. Bu mahaller sırasıyla Adalet, 29 Ekim, Çoğlu, Akçaören, İlyakut, Erkeksu, Kesiktaş, İncirlik, Mülk, Mustafa Kemal, Kesiktaş, Menderes, Yenikayı’dır. Bu semtte Zir Vadisi adında bir vadi bulunur. Eski zamanlarda geçimini sof işleyerek edinen, 1000 haneye sahip, hamam ve çarşısı da bulunan bir yerdir. En ünlü mamulü kavun ve karpuzdur. Günümüzde hem öğrenci hem memur olarak çoğunluğun olduğu bir bölgedir.

Hizmetimiz Hakkında

Uzman ekibimizle siz değerli müşterilerimize kaliteli ve deneyimli çalışmalar yaparak sorunlar yaşatmadan hizmet vermekteyiz. Yenikent Nakliyat Firmaları içinde bir adım önde olabilme başarımızı vizyon&misyon kurallarımıza borçluyuz. Taşımacılık söz konusu olduğunda sizlere güven verebilmek oldukça önemli bir noktadır. Firmamız ise sizlere endişe vermeden iç rahatlığı içinde taşıma sağlıyor. Sizler için önemli olan sağlamlık, zamanında ulaştırma ve garanti prensiplerimizle de ilerleyerek elde ettiğimiz başarılardan ve sizden aldığımız güvenden mutluluk duymaktayız.

Müşterimizi ve eşyalarını önemseyerek estetik bir görünüm oluşturmak istediğiniz mekanlarınıza her tür nakliyeyi gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetin yerine gelmesi için gereken tek şey nakliye gerektiğinde bize ulaşarak uzman ekibimizden destek almaktır. Bu spesiyal ve garantili hizmet için iletişim numaralarımızdan bize ulaşıp talep oluşturmak gerekmektedir. Bu talep formunun üzerine firmamız sizlere uzman ekibini yollayarak bir keşif çalışması yaptırmaktadır. Bu keşif çalışması, eşyalar ve mekanlar çerçevesinde en iyi plan oluşturabilmektir. Eğer mekânınız çok katlı yüksek bir binada bulunuyorsa Yenikent nakliyecileriarayışına girmeniz çok normaldir. Çünkü bu durum insana en stres veren taşınma şekillerinden biri olabilir. Bizler ise sizlerin stresini alarak, asansörlü araçlarımızla destek olmaya hazırız.

Yani anlattığımız üzere firma olarak Yenikent nakliyat şirketleri arasında kalite ve hizmet farkı oluşturmamızın öncelikli nedenleri kaliteli çalışmamız, uzman ekibimiz ve müşteri odaklı anlayışımızdır. Ticari amaçlı kazanç önceliği tutarak hizmet sunmaya çalışan firmalar geride kalmaya mahkûm olduğu için bizim için en önemlisi müşteri odağıdır.

Ankara Hicret Yenikent Nakliyat Biz Hassas Taşırız

Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Ankara çok yoğun bir ulaşım trafiğine sahip olan bir şehirdir. Bu trafiğin yanı sıra Yenikent Nakliyat firmaları arasında da aşırı bir trafik yoğunluğu mevcuttur. Ama tabi ki de firmamız siz değerli müşterilerimiz bizi tercih ettiği takdirde mekân, eşya ve lokasyon göz önüne alınarak en iyi organizasyon planını gerçekleştirir. Bu plan yapılırken ise eşyaların durumu, yol alınacak mesafe ve sigortalı taşımacılık çerçevesinde verilecek fiyatlar değişiklik gösterir. Ancak bu fiyat değişikliklerini en çok etkileyen durum, nakliyenin şehir içi ya da şehir dışına mı olacağıdır. Bizden hizmet talep ettiğinizde bu işlemleri merak ederseniz uzman ekibimizden rica ederek gözlemde bulunabilirsiniz.

Nakliye Sistemi Nasıl İşler?

Ankara Yenikent nakliyat firması olarak çok sistematik ve profesyonel kişilerle çalışarak sorunsuz hizmet sağlarız. Alacağınız hizmet çözüm odaklı olacağı için de ulaşımın gereken en gelişmiş düzeyde yerine getirilmesi gerekmektedir. Bunun için siz değerli müşterilerden beklediğimiz tek şey ise bizlere mekân, yol ve eşyalarınız hakkında eksiksiz detaylı bilgi vererek sorunsuz hizmet sağlayacak bir organizasyon planı sağlamamız için destek olmanızdır.

Eşyalarınızın türleri ile ilgili sizden aldığımız detaylı bilgiler doğrultusunda her birine göre özel malzeme tercih etmekteyiz. Bu özel malzemelerle paketleme gerçekleştirerek titiz bit çalışma ortaya koymak bizim için önemlidir. Paketleme sırasında pat-pat ve değişik koli türleri kullandıktan sonra özen gerektiren istifleme işlemine geçilir. Yenikent parça eşya taşıma hizmetimiz de ne kadar titiz olacağımızdan şüpheniz asla olmasın. Bütün bunları yerine getirirken bir yandan da sizlerdeki taşınma kaygılarını da görerek sizlerin rahatlaması için tüm özen ve titizliği gösteriyoruz.

Değişik eşya türlerinize olan hassasiyetimizi bahsettiğimize göre artık araca aktarma kısmına geçebiliriz. Bu kısıma geçebilmek için paketlemenin oldukça iyi yapılmış olması gerekmektedir. Çünkü paketleme işlemi ne kadar iyi yapılırsa kalan işlemlerde o kadar iyi ve o kadar sorunsuz gerçekleşir. Nakliyat konusunda birbirinden farklı nakliye türlerinde birbirinden farklı inovatif çözümlerle ve ekiple yanınızdayız. Çok katlı binalara olan taşınmalardaysa asansörlü nakliye seçeneğimiz var olduğunu unutmayınız. Değişik ürün türlerine değişik teçhizatla ve değişik malzemelerle yerleşim gerçekleştiririz araçlara. Fakat her nakliyede aynı araç kullanılamaz. Bazı nakliye türleri farklı araçlar kullanımını gerektirmektedir. Nakliye firmamız geniş araç seçeneğine sahip bir şekilde her çözümü bünyesinde taşıyarak size fayda sağlamaktan gurur duymaktadır.

Farklı Nakliye Türleri Nelerdir?

Firmamız sadece Ankara parça taşıma konusunda faaliyet göstermez. Yenikent nakliyat firması olarak eşya ve mekân türlerinize göre şekillenen planlar oluşturur. Örnek vermek istersek dershane taşımacılığı, eşya depolama, şehirlerarası nakliyatı ofis ve büro taşımacılığı gibi hizmetleri daha önce tamamladık ve bu hizmetleri tamamlaya devam ediyoruz.

Ofis taşıma, işlemlerinizde sözleşme ve sigorta kapsamı sağlayarak sizlere en güvenilir ve en sağlam nakliye işlemini sağlıyoruz. Bu şekil fabrika, ofis taşıma işlerinde özel profesyonel ekibimizle hizmet sunmaktayız.

Neden Biz?

Bu alanda çok uzun zamandır çok fazla müşteriyle bir araya geldik. Profesyonel ekibimizle her şeyden önce siz sevgili müşterilerimizin memnuniyetini odak noktası yaparak her zaman başka firmaların bir tık üstünde yer aldık. Çevik ve akıllı sistemlerimiz sayesinde her soruna en hızlı en doğru çözümü getirerek en kaliteli hizmet anlayışını geliştirdik. Kriz yönetimi bir firmayı ayakta tutan en önemli özellik değil midir? Bizlerde he iş esnasında kriz yönetimi sağlayarak en minimum sorunla işimizin üstesinden geldik. Paketleme esnasında da gösterdiğimiz özen sayesinde istifleme ve ulaştırma noktasında sorun yaşamadan ilerlemeyi sağladık. Spesifik davranmak en önemlisiydi. Biz de firma olarak her eşya türü için inovatif paketleme ve her nakliye türü için ayrı araç kullanmayı ilke edindik.

Şehirler arası ya da şehir içi taşınmalarda zamanlı çalışmamız bizi ilerletti. Bu şekilde siz sevgili müşterilerimizin güvenini kazanmak bizim en büyük motivasyonumuz oldu. Sizde her birinde anılarınızın olduğu eşyalarınız güven veren, işi bilen prensip sahibi bir ekip ve firmaya teslim etmek istemez misiniz? Evden eve ofis, dershane, fabrika gibi nakliye işlerinizde uzman ekibimizle birlikte her zaman yanınızdayız. Hemen bilgi almak ya da talep oluşturmak için bize ulaşmanız yeterlidir. Ankara Yenikent evden eve nakliyat olarak sizlerin memnuniyeti bizim için bir mutluluk

öne cıkan

Ankara Hicret Nakliyat

Nakliye sektöründe son derece deneyimli olan firmamız, Ankara nakliyat olarak destek vererek size özel çözümler sunuyor. Nakliye sektöründe deneyimiyle öne çıkan Ankara Hicret Nakliyat kurulduğu ilk günden beri güvenli taşımacılığı hedeflemiştir.

8 Yorum

yorumlar
Kübra Şengül Cevapla

Emre Bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Tüm malzemeleri oldukça düzgün paketlediler, hasarsız bir şekilde yerine ulaştırdılar. Kibarlıkları, profesyonellikleri ve çalışkanlıkları için teşekkür ederiz.

yorumlar
Harun Ablak Cevapla

Gelen arkadaşlar en ince ayrıntısına kadar hassas davranıp sağlam bir şekilde evimi taşıdılar 1 tane kırık yok. hicret nakliyat bu işte en iyisi kesinlikle tavsiye ederim. Evgören ekibine çok çok teşekkür ediyorum.

yorumlar
Sinem Öztürk Cevapla

Ellerinize, emeğinize sağlık. Arkadaşlar biraz geç geldi ama işi zamanında bitirdiler. İşlerinde uzmanlar. Güzelce paketleyip tüm eşyalarımızı gayet uygun bir fiyata hasarsız taşıdılar. Teşekkürler.

yorumlar
Rümeysa Demir Cevapla

İşini layıkıyla yapan Emre bey ve Bekir beye çok teşekkür ederim. Gerçekten başarılı bir ekip. Bizden kaynaklanan olumsuz durumlar olmasına rağmen sağolsunlar hiç olumsuz konuşmadılar.

yorumlar
>Serkan İnan Cevapla

hicret nakliyat işlerinde çok iyiler. Tam anlaştığımız gibi, anlaştığımız şekilde taşınmayı gerçekleştirdik. Şu zamana kadar anlaştığım firmalardan en iyilerinden birisiydi. Tavsiye ederim emre beyi

yorumlar
Mert kuşlu Cevapla

hicret nakliyat Son derece özenli çalışmalarından dolayı, Teşekkür ederim zamanlama konusunda gösterdikleri özenden dolayıda teşekkür ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Hotline
05419324228