Kolej Nakliyat

Sincan Parça Eşya Taşıma

Kolej Nakliyat

Ankara Hicret Nakliyat Firmamız ,Ankara ilimizde kurulan kolej nakliyat firmamız Marmara bölgesi başta olmak üzere tüm yurtta asansörlü evden eve taşıma ve iş yeri taşımacılığında ve  depolama hizmetlerimiz ile yanındayız tecrübeli kadrosu modern araç çeşitliliği ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. 20 yılı aşkın zamandır hizmet veren firmamız taşınma işlemi esnasında kurulup sökülmesi yerleştirilmesi işlemi yapılmaktadır. Taşınma isteğiniz için bizlere ulaşıp rezervasyon oluşturduğunuz takdirde sizlere ücretsiz ekspertimiz yönlendirerek sizlere rapor hazırlanmasını sağlamak olacaktır.

Kolej Evden Eve Nakliyat

Hazırlanan bu rapor içerisinde tüm eşyanızın maddi karşılığı sözleşmede bulunur sizin gözünüzde manevi değer yüksek diğer bazı eşyalarınız için ise özel bir sigorta hasar kaydı yapılmakta değeri sözleşme içerisinde yer almaktadır. Böylelikle sizin için en özel eşyalarınız dahi güven içerisinde taşınmanın huzurunu yaşayacaksınız. Firmamız anlaşmalı olduğu bankalar ile 120 bin TL ye kadar hasar sigorta kaydını yapmaktadır. Taşınma işlerinizde personelimiz iş ayrıştırması aralarında yaparak düzen içerisinde çalışırlar.

Kolej Şehir İçi Nakliyat

Mobilya kişiyi ile marangozumuzu ilgilenirken elektrik tesisatçımız tüm elektrikli kurulum ve demontesi  gerektiren eşyalarınız ile ilgilenirler mutfak en karmaşalığa sebebiyet veren bölümdür hanımlar için ama Kolej Evden Eve Nakliyat personeli ile mutfakta elemanlarımız itina ile çalışır. Kırılacak hassasiyet derecesine göre eşyaları ayırır seramikler tencere porselen kuru bakliyatlar vb malzemecimizin özel ambalaj kâğıtları ile sarımını yaparak kolileşmesini koli içerisine boşluk yerlere için elle beslemesi sağlanarak koli taşınmaya hazır hale getirilir üzerine karmaşalığa sebebiyet vermemek adına numaralandırılması yazılarak araç içerisine nakliyesi sağlanır. Her zaman akılcı ve yenilikçi tarzımızla kusursuz bir işçilik çıkaran elemanlarımız ile hataya yer vermiyoruz.

Kolej Şehirler Arası Nakliyat

Kaliteli ve sorumluluk sahibi bilincimizle bugünlere geldik. O yüzden bizim için kaliteli hizmet her şeyin üzerindedir. Yatak odası kısmı bizim için özel bir hassasiyet gösterilmesi gereken ayrı bir bölümdür. Kolej Şehirler arası Nakliyat Yatak ve döşekleriniz hijyenik koşullarda jelatin ile sarılır sökülen mobilyalarınızın köpük içerisinde herhangi muhafazası hale getirildikten sonra taşınır. Muhtelifine göre ambalajlanacağı tüm eşyalarınız için firmamızın özel olarak ürettiği yerleştirme kalıpları çelik kasaları bulunmaktadır. Böylelikle TV PC vb gibi cam elektronik eşyalarınız en güvenli haliyle ile yeni mekânınıza taşınmış olur. Kolej Şehir İçi Nakliyat şehir içi ve şehirler arası taşımacılık ta sizlerin her daim yanında bulunmaktan gurur duyar. Hizmet kalitemiz ile yakından tanışınca bizi diğer firmalardan ayıran farkımızı tespit edeceksiniz.

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
Vermiş Olduğunuz Puanınız için Teşekkür ederiz
Paylaş

Yorum Yap"Kolej Nakliyat"

  1. Ömer

    Ankara Hicret Nakliyat Ve ekibine teşekkür ederim Kolay gelsin 🙃

Yorum Bırak ッ

Mamak Nakliye