Hakkımızda

logo

Ankara Hicret Nakliyat  hakkımızda Firmamız   2000 yılında Ankara Yenimahalle’de kurulmuş olup tüm taşıma izinlerine sahip kaliteli bir firmadır.  Firmamızın kuruluş amacı müşterilerimize iyi bir kalitede hizmet vermektir.

Ankara Hicret Nakliyat Hakkında

hakkımızda Firmamız Ankara’da sadece ilçelere hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız kuruluşunda sadece tek araçla başlayıp günümüze kadar gelişerek bünyesini 5 araç daha eklenmiştir.  Ayrıca firmamızın bünyesinde Bir tane de yüksek binalardan eşyaların taşınabilmesi için asansörlü aracımızı katmış bulunuyoruz.

Firmamız 2000 yılında belirlediği elemanları önce eğitimden geçerek taşıma hizmeti vermeye hazır hale getirilmiştir. Firmamız daha sonra 2006 yılında şehirler arası taşıma hizmeti nerede başlamıştır.  Ayrıca firmamız 2008’de ofis taşıma hizmetine de başlamıştır.

Ofis taşıma işlerinde ofis taşıma işlerinde giderek gelişen firmamız bu konuda uzmanlaşarak birçok başarıya imza atmıştır. Firmamız 19 yıl boyunca Türkiye’de tüm il ve ilçelere başarılı hizmetler vermiştir.

Ankara Hicret Nakliyat,evden eve nakliyat Ankara Emrecan Nakliyat,Demetevler Nakliyat,Yenimahalle Nakliyat,Batıkent Nakliyat,Eryaman Nakliyat,Mamak Nakliyat Mamak Nakliye,Mamak Nakliyat