Ankara Evden Eve Nakliyat

evden eveAnkara Hicret Nakliyat ,Ankara evden eve taşıma hizmetinde sizlere sunduğumuz bu hizmet alanında başarılı elemanlarımız ile Ankara’nın gözde firmaları içersin deyiz genelinde ev taşıma hizmeti vermekteyiz. Ankara ev taşıma Türkiye’nin her bölgesine asansör sistemimiz ile yüksek katlarınızdan eşyalarınız rahat bir şekilde indiriyoruz  hizmetlerimiz ile taşımaktayız. Firmamız Ankara evden eve nakliyat 14 yıllık tecrübeye dayalı hizmet almanızı sağlayacaktır güvenli taşıma sigortalı taşıma. Sizlerin ev eşyalarınızın eski yerinden yeni yerine taşırken hassas ve güvenli bir biçimde taşımasını yapan tek firmadır. Ankara evden eve taşıma hizmetimizde gerek şehirler içi gerekse şehirlerarası ücretsiz ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Sizlerin evinizin eşyalarını toplamasını paketlenmesini gerek kalmadan bütün işleri firmamız yapacaktır eşyalarınızı özenle listeye alınıp karton kolilerimizle pat patlarımızla titizlik ve güven içerisinde sarılacaktır. Sizler sadece özel eşyalarınızı alıp evinizden ayrılabilirsiniz. Evi bize güvenerek bize teslim edebilirsiniz. Firmamız elimdeki tüm eşyaların evinizdeki tüm eşyaların paketlenmesinde kullandığınız malzemelerimi özel seçip havalı naylon ve kalın koliler ile muhafaza ederek paketliyoruz. evimizdeki elektrik ve elektronik işlerinde anlayan tecrübeli elemanlarımız tüm elektronik eşyalarınızın montajı ve kurulumu titiz ile yapılmaktadır.

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Yeni evinize ulaşıldığında aynı şekilde aynı titizlikle asansörlü şekilde evinizin içerisine çıkartılır ve kurulumu yapılır güler yüzülü ekibimizle. Yeni evinize tüm eşyalar yerleştirildikten sonra taşıma işlemi sonlandırılır.  Ve bu verdiğimiz hizmetlerin hepsi uygun fiyatlarda müşterilerimizin memnun edecek şekilde belirlenmiştir.Ankara ev taşıma hizmeti kapsamında aldığınız bu hizmet sigortalı olarak verilmektedir. Sigortalı olarak verdiğimiz bu hizmet çerçevesinde eşyalarınızı gelebilecek herhangi bir zarardan tüm zararınızı tüm zararınızı firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Eşyalarınız eski yerinizden toplandıktan sonra yüksek binalarda oturuyor iseniz asansör sistemimiz ile hizmetlerimiz devreye girerek eşyalarınızı yüksek katlı binalarınızdan kusursuz bir şekilde nakliye aracımıza taşırız. Ardından taşıma işlemi nakliye aracına tamamlandıktan sonra yeni yerinize yola çıkılır.Amacımız tüm müşterilerimizi aynı kalitede uygun fiyatlarımızla hizmet vermek. taşıma fiyatlarımız diğer firmalara göre size daha ucuz gelecektir. Verdiğimiz bu hizmetler sigorta ve sözleşme garantisi ile belgelendirilir.

Mamak Nakliye