Ankara Parça Eşya Taşıma

parça eşya taşıma

 

Ankara parça eşya taşıma da uygun ücretlere taşıma fırsatları sunuyoruz. Biz bu hizmeti sunarken müşterilerimizin yüzü hep Gülsün istiyoruz. Firmamızdan parça eşya talebiniz de size uygun fiyat sunuyor fiyat konusunda anlaştığımız da kapınıza kargo araçlarımız gelerek parça eşyalarınızın yerinde paketler nakliye aracıyla istenilen bölgeye şehiriçi ve şehirlerarası taşıması sigortalı olarak yapılmaktadır. Firmamızda sigortalı yapılan bütün işleri garantisi verilerek yapılır.

Ayrıca sigorta kapsamı ile taşınan tüm eşyaları herhangi bir zarar karşısında bütün bedeli sigorta kapsamı ile geri ödemesi yapılır. Sizin güveniniz bizim için çok önem arz etmektedir. Firmamız 14 yıllık tecrübesi ile büyük işlere imza atmıştır. Firmamız dahilinde taşınan tüm eşyalarınıza hiçbir şekilde zarar gelmeden yeni yerine ulaştırılma garantisi veriyoruz.

Firmamız Ankara Yenimahalle’de kurulmuş olup resmi izinleri ile tüm müşterilere kaliteli hizmet vermektedir. Farkımız asla diğer firmalara benzemeyiz. Firmamız işin başında verdiği fiyat haricinde sizden ek ücret talep edemez. tüm işlemleriniz belgeli ve sözleşmeli olarak yapılmaktadır. Eşyalarınızı eşyalarınızın boyutu ve cinsi  ne olursa olsun buna göre uygun bir fiyat verirler özel araçlarımız ile taşıma işlemi başlar.