Ankara Evden Eve Nakliyat

evden eveAnkara evden eve taşıma hizmetinde sizlere sunduğumuz bu hizmet alanında başarılı elemanlarımız ile Ankara genelinde ev taşıma hizmeti vermekteyiz. Ankara ev taşıma Türkiye’nin her bölgesine asansör hizmetlerimiz ile taşımaktayız. Firmamız Ankara evden eve nakliyat 14 yıllık tecrübeye dayalı hizmet almanızı sağlayacaktır. Sizlerin ev eşyalarınızın eski yerinden yeni yerine taşırken hassas ve güvenli bir biçimde taşımasını yapan tek firmadır. Ankara evden eve taşıma hizmetimizde gerek şehirler içi gerekse şehirlerarası ücretsiz ekspertiz hizmetimiz bulunmaktadır.

Sizlerin evinizin eşyalarını toplamasını paketlenmesini gerek kalmadan bütün işleri firmamız yapacaktır. Sizler sadece özel eşyalarınızı alıp evinizden ayrılabilirsiniz. Evi bize güvenerek bize teslim edebilirsiniz. Firmamız elimdeki tüm eşyaların evinizdeki tüm eşyaların paketlenmesinde kullandığınız malzemelerimi özel seçip havalı naylon ve kalın koliler ile muhafaza ederek paketliyoruz. evimizdeki elektrik ve elektronik işlerinde anlayan tecrübeli elemanlarımız tüm elektronik eşyalarınızın montajı ve kurulumu titiz ile yapılmaktadır.

Ankara ev taşıma hizmeti kapsamında aldığınız bu hizmet sigortalı olarak verilmektedir. Sigortalı olarak verdiğimiz bu hizmet çerçevesinde eşyalarınızı gelebilecek herhangi bir zarardan tüm zararınızı tüm zararınızı firmamız tarafından karşılanmaktadır. Eşyalarınız eski yerinizden toplandıktan sonra yüksek binalarda oturuyor iseniz asansör hizmetlerimiz devreye girerek eşyalarınızı kusursuz bir şekilde nakliye aracımıza taşırız. Ardından taşıma işlemi nakliye aracına tamamlandıktan sonra yeni yerinize yola çıkılır.

Yeni evinize ulaşıldığında aynı şekilde aynı titizlikle asansörlü şekilde evinizin içerisine çıkartılır ve kurulumu yapılır. Yeni evinize tüm eşyalar yerleştirildikten sonra taşıma işlemi sonlandırılır.  Ve bu verdiğimiz hizmetlerin hepsi uygun fiyatlarda müşterilerimizin memnun edecek şekilde belirlenmiştir.

Amacımız tüm müşterilerimizi aynı kalitede uygun fiyatlarımızla hizmet vermek. Ankara evden eve taşıma fiyatlarımız diğer firmalara göre size daha ucuz gelecektir. Verdiğimiz bu hizmetler sigorta ve sözleşme garantisi ile belgelendirilir.